ISO-BLOCO MTF

Многофункциональная клейкая лента ISO-BLOCO MTF - это универсальная специальная герметизирующая лента для швов с отличными функциональными возможностями. Предназначена для герметизации окон и дверных соединений, что делает их водонепроницаемыми. В то же время лента ISO-BLOCO MTF обеспечивает очень хорошие теплоизоляционные свойства на всей глубине монтажа.

Droša un nekomplicēta aizsardzība pret lietu un saules gaismu 3 līmeņu blīvējums, izmantojot tikai vienu produktu plombē plašu dažādu savienojumu loku ar tikai dažiem līmlentu izmēriem vienkāršs un drošs loga blīvējums ar montāžu vienā operācijā liels izmaksu ieguvums no uzstādīšanas laikā ietaupītā laika var uzstādīt jebkurā laikā atbilst EnEV prasībām, RAL loga uzstādīšanas principiem un Apvienotās Karalistes būvnoteikumiem 10 gadi Funkcijas garantija * * Saskaņā ar ražotāja nosacījumiem (pieejams pēc pieprasījuma).

Praktisks noslēgšanas risinājums ikvienam, kurš vēlas ietaupīt naudu Lielākais ISO-BLOCO MTF pluss ir liela laika ietaupījums montāžas laikā. Visi trīs līmeņi tiek aizzīmogoti vienā laikā ar vienu produktu. Papildu blīvējums ar foliju vai citiem materiāliem nav nepieciešams.

Скачать документы

Специалисты

Andris Lapa

+37129273143

eltete

Vjačeslavs Sivaho

+37126446117

eltete

Kaspars Krūmiņš

+37126114489

eltete

Где купить?