Jaunumi - Eltete Rīga aktuālās ziņas

Šajā sadaļā pieejamas vissvaigākās un aktuālākās mūsu uzņēmuma ziņas, jaunākie piedāvājumi un cita noderīga informācija.
 

Izmaiņas darba laikā 11.12.2020

Sakarā ar inventarizāciju

SIA ELTETE Rīga

11.12.2020.

klientus neapkalpo!

Lasīt vairāk...

Tyvek soft atsauksme no klienta

Nesen saņēmām fotouzņēmumus no mūsu klienta, kuru 15 gadus atpakaļ kosultējām un ieteicām Tyvek materiālus. Toreiz, 15 gadus atpakaļ, pērkot materiālus vietējā būvmateriālu veikalā, neesot bijis iespējams uzreiz nopirkt visu nepieciešamo plēves daudzumu no viena materiāla. Pārdevēji ieteica iegādāties trūkstošo daudzumu no citām, “tādām pašām” difūzijas membrānām. Līdz ar to fotogrāfijās ir mūsu Tyvek Soft un divas citu ražotāju daudzslāņu difūzijas membrānas. Kā redzams foto uzņēmumos, pēc 15 gadu ekspluatācijas, Tyvek Soft ir saglabājis gan vizuālās, gan funkcionālās īpašības. Daudzslāņu difūzijas membrānas ir “beigtas”. Viena no tām degradējusies un laiž cauri ūdeni, toties otra jau sadalījusies gabalos. Metāla jumti (īpaši tumšie) vasaras mēnešos mēdz stipri uzkarst un izstarot karstumu, kas lielākajai daļai daudzslāņu difūzijas membrānu ir kritisks. Šī iemesla dēļ, mēs viennozīmīgi iesakam Tyvek difūzijas membrānas, kuras jau vairāk kā 40 gadus, kalpo dažādu jumtu un sienu konstrukcijās visā pasaulē, un ir saglabājušas funkcionalitāti.

 

tyvek softtyvek softtyvek soft

Lasīt vairāk...

JAUNA MĀJASLAPA!

Cienījamie partneri!

Ar prieku piedāvājam Jums atjaunoto un uzlaboto Eltete Rīga mājaslapu. Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu sadarbību, padarīt to ērtāku un produktīvāku. Ceram, ka mājas lapas jaunā versija būs vēl informatīvāka un noderīgāka darbā, palīdzot realizēt mūsu zināšanas un pieredzi daudz plašāk kā agrāk. Mājas lapas uzbūve un navigācija tajā palīdz ātri un vienkārši atrast nepieciešamo, bet pievienotās sadaļas paplašina informāciju par mūsu kompāniju, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Jaunās mājas lapas versija orientēta arī uz tās ērtāku izmantošanu no viedtālruņiem un planšetēm.
Mēs priecāsimies saņemt atsauksmes par jauno mājas lapu, kas palīdzēs tās tālākā pilnveidošanā. Atstājiet savus komentārus un jautājumus mūsu kontaktu formā un mēs operatīvi atbildēsim.

Ar cieņu Dmitrijs Užgalovs, ELTETE Rīga valdes loceklis.

Lasīt vairāk...

VID atpazīstamības zīme

Uzņēmums saņem atpazīstamības zīmi, kas apliecina, ka uzņēmējs ir ieguvis programmas dalībnieka statusu un uzņēmuma vērtības ir balstītas uz godprātīgu nodokļu nomaksu, tādejādi paaugstinot uzņēmuma reputāciju.

Lasīt vairāk...

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Lasīt vairāk...

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!! Oranžs nožogojuma aizsargsiets tikai 50,00 EUR

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek AIRGUARD tape 1310V

Tyvek AIRGUARD tape 1310V Augstas veiktspējas, elastīga un universāla lenta gaisa un tvaika kontroles slānis (AVCL-Tape).

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek Plastering tape 1310PT

Vienpusējā līmlente ar ļoti augstiem gaisa, vēja un ūdens necaurlaidības parametriem logu un durvju salaidumu aplīmēšanai arī virs apmetuma.

Lasīt vairāk...